Mahalliy byudjet, iqtisodiy islohotlarni amalga oshirish, investisiyalar va tadbirkorlikni rivojlantirish masalalari
bo‘yicha doimiy komissiya
Komissiya raisi |
|||
1. |
Suyarov Sobir Saidovich |
- |
12-Nurbuloq saylov okrugidan deputat, “Nurobodta’sissavdo” mas’uliyati cheklangan jamiyati raisi
|
Komissiya a’zolari |
|||
2. |
Ibodullayev Bahodir Eshmurzayevich |
- |
30-Olg‘a saylov okrugidan deputat, Nurobod tumani Chorvador mahalla fuqarolar yig‘ini raisi |
|
|||
3. |
Babayarova Surayyo Ishbayevna |
- |
16-Saroyqo‘rg‘on saylov okrugidan deputat, Nurobod tumani Nurdum mahalla fuqarolar yig‘ini xotin-qizlar faoli
|
4. |
Tagayeva Shaxnoza Omonovna |
- |
26-Oltinsoy saylov okrugidan deputat, Nurobod tumani Oltinsoy mahalla fuqarolar yig‘ini xotin-qizlar faoli |
|
|
|
Sud-huquq masalalari va korrupsiyaga qarshi kurashish
bo‘yicha doimiy komissiya
Komissiya raisi |
|||
1. |
Kenjayev Ibragim Xasanovich |
- |
29-O‘rtabo‘z saylov okrugidan deputat, Nurobod tumani O‘rtabo‘z oilaviy shifokorlik punkti mudiri |
Komissiya a’zolari |
|||
|
|||
3. |
Sanayev Boxadir Irisovich
|
- |
4-Jarquduq saylov okrugidan deputat, Nurobod tumani “Jarquduq” mahalla fuqarolar yig‘ini raisi
|
4. |
Xakimov Amriden Raxmanovich |
- |
17-Oqsoy saylov okrugidan deputat, Nurobod tumani 13-umumiy o‘rta ta’lim maktabi o'qituvchisi
|
Ta’lim, sog‘liqni saqlash, madaniyat, sport va ijtimoiy himoya masalalari bo‘yicha doimiy komissiya
Komissiya raisi |
|||
1. |
Ziyatov Asomidin Keldiyorovich |
- |
15-Nurdum saylov okrugidan deputat, Nurobod tumani yoshlar ishlari bo‘limi boshlig‘i
|
Komissiya a’zolari |
|||
2. |
Xusanova Gulchexra Suyunovna |
- |
3-Konchi saylov okrugidan deputat, Nurobod tumani tibbiyot birlashmasi shoshilinch tibbiy yordam bo‘limi katta hamshirasi
|
|
|||
3. |
Ziyadinov Nizomiddin Ungbayevich |
- |
28-Ulus saylov okrugidan deputat, Nurobod tumani 3-umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori
|
4. |
Murtazayev Norxo‘roz Ulkanovich |
- |
24-Tutli saylov okrugidan deputat, Nurobod tumani "Tutli cluster" MChJ hisobchisi
|
Yoshlar siyosati, xotin-qizlar va gender tenglik masalalari
bo‘yicha doimiy komissiya
Komissiya raisi |
|||
1. |
Xazratova Xikoyat Xurramovna |
- |
1-Nurobod saylov okrugidan deputat, Nurobod tumani 1-umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktor o‘rinbosari
|
Komissiya a’zolari |
|||
2. |
Elmurodov Xurshid Allamurotovich |
- |
14-Qilichli saylov okrugidan deputat, Respublika Ma'naviyat va ma'rifat Kengashi Nurobod tumani bo'linmasi bosh mutaxassisi
|
|
|||
3. |
Suyunov Bektosh Nurmanovich |
- |
9-Jom saylov okrugidan deputat, Nurobod tumani 24-umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori
|
4. |
Usmonova Marxabo Fayzullayevna |
- |
7-Omondara saylov okrugidan deputat, Nurobod tumani 21-umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi |
Sanoat, transport, qurilish, kommunal soha va aholiga xizmat
ko‘rsatish masalalari bo‘yicha doimiy komissiya
Komissiya raisi |
|||
1. |
Qilichov Bahriddin Otayorovich |
- |
20-Bunyodkor saylov okrugidan deputat, Nurobod tumani 73-umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktori
|
Komissiya a’zolari
|
|||
2. |
Butayev Olimjon Anorovich
|
|
27-Xalqobod saylov okrugidan deputat, Nurobod tumani axborot kutubxona markazi direktori
|
3. |
Tilovov Sharofidin Rashidovich |
- |
13-Kechkeldik saylov okrugidan deputat, Nurobod tumani 72-umumiy o‘rta ta’lim maktabi o‘qituvchisi
|
4. |
Norkarayev Nizomjon Maxamovich |
- |
23-Buloqboshi saylov okrugidan deputat, Nurobod tumani “Tim Ag‘ron chorvadorlari” mas’uliyati cheklangan jamiyati raisi
|
5. |
Qurbonboyeva Sevara Maxmudovna |
- |
18-Sazag‘on saylov okrugidan deputat, Nurobod tuman 11-umumiy o‘rta ta’lim maktabi direktor o‘rinbosari
|
Agrar, suv xo‘jaligi masalalari va ekologiya bo‘yicha
doimiy komissiya
Komissiya raisi |
||||||
1. |
Murodov Ibodullo Sheraliyevich |
- |
11-Sarikul saylov okrugidan deputat, Nurobod tumani “Taypoqkul” fermer xo‘jaligi raisi |
|||
Komissiya a’zolari |
||||||
2. |
Adilov Shavxidin Xusanovich |
- |
22-Ag‘ron saylov okrugidan deputat, Nurobod tumani Davlat veterinariya bo‘limi hayvonlar kasalliklarini himoya qilish bo‘limi mudiri
|
|||
|
||||||
3. |
Boymuradov Kuchkor Sadirdinovich |
- |
6-Lolazor saylov okrugidan deputat, Nurobod tumani “Nurli el chorvadori” mas’uliyati cheklangan jamiyati bo‘lim boshqaruvchisi
|
|||
4. |
Qurbanov Sadirdin Absaxatovich |
- |
5-Qo‘rg‘oncha saylov okrugidan deputat, Nurobod tumani “Nurli el chorvadori” mas’uliyati cheklangan jamiyati veterinariya vrachi
|
|||
|
|
|
|
Axborot siyosati va mahalliy davlat organlarida ochiqlikni
ta’minlash masalalari bo‘yicha doimiy komissiya
Komissiya raisi |
|||
1. |
Rasulova Baxtigul Baxriddinovna |
- |
2-Istiqlol saylov okrugidan deputat, Nurobod tumani 19-son maktabgacha ta'lim tashkiloti direktori |
Komissiya a’zolari |
|||
2. |
Jumayev Farxod Temirovich |
- |
8-Girdiqo‘rg‘on saylov okrugidan deputat, Nurobod tumani “Jom chashmasi” muqobil mashina-traktor parki raisi |
|
|||
3. |
Isayeva Gavxar Eshmurzayevna |
- |
21-Tim saylov okrugidan deputat, Nurobod tumani Arabota mahalla fuqarolar yig‘ini hokim yordamchisi
|
|
|
|
|
Reglament va deputatlik odobi masalalari bo‘yicha
doimiy komissiya
Komissiya raisi |
||||||
1. |
||||||
Komissiya a’zolari |
||||||
2. |
Qilichov Bahriddin Otayorovich |
- |
20-Bunyodkor saylov okrugidan deputat, Nurobod tumani 73-maktab direktori |
|||
|
||||||
3. |
Xusanova Gulchexra Suyunovna |
- |
3-Konchi saylov okrugidan deputat, Nurobod tumani tibbiyot birlashmasi shoshilinch tibbiy yordam bo‘limi katta hamshirasi
|
|||
4. |
Kenjayev Ibragim Xasanovich |
- |
29-O‘rtabo‘z saylov okrugidan deputat, Nurobod tumani O‘rtabo‘z oilaviy shifokorlik punkti mudiri
|
|||
5. |
Murodov Ibodullo Sheraliyevich |
- |
11-Sarikul saylov okrugidan deputat, Nurobod tumani “Taypoqkul” fermer xo‘jaligi raisi |
|||
|
|
|
|
|||
|
|
|
|